Een tijdje geleden zagen jullie de eerste video met in de hoofdrol onze collega Max en zijn voorbereidingen voor de Ironman World Championshp in Hawaï. Deel twee is uit en hierin zie je hoe Max fijn fulltime baan, een privé leven en een doel als topsporter combineert. "Zonder Valid is dit gewoon niet mogelijk." Bekijk hieronder deel twee:
Terug naar nieuwsoverzicht
Een lekker salaris, mooie projecten en leuke extra’s. Waar kies je voor? Jouw toekomstige collega's weten het wel. Zij kozen voor karakter. Want dat is waar we vol mee zitten. We kijken vooruit, terwijl we vandaag impact maken. Samen met onze collega’s, klanten en partners. En die gemeenschappelijke passie voel je aan alles.
Wij gebruiken cookies om het gebruik van onze website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Door onze website verder te bezoeken ga je hiermee akkoord. Lees meer over cookies.